Terapeuter

Her finner du en oversikt over sertifiserte EMDR-terapeuter i Norge.
Skriv inn fylke eller sted i søkefeltet for å finne en EMDR-terapeut i nærheten av deg. Du kan også bla i listen under.

Sertifiserte terapeuter mars 2022

wdt_ID Fylke Kommune Fornavn Etternavn Yrke E-post Sert. barn & ungdom
1 Agder Tyskland Barbara Hecht Psykologspesialist Kontrapunktum@gmail.com
2 Agder Grimstad Beate L. Fjermedal Psykolog Psykolog.beate@l-fjermedal.com
3 Agder Kristiansand Birgit Lie Dr.med.spes. Samf.med.,overlege birgit.lie@sshf.no
4 Agder Birkeland Cornelia Montero-Gonzalez Psykologspesialist corneliagonzalez@netscape.net
5 Agder Tvedestrand Eva Cecilie Orvin Overlege eva.cecilie.orvin@sshf.no
6 Agder Kolbjørnsvik Evy Lind Psykologspesialist evylind@online.no
7 Agder Kristiansand Hildegun Selle Psykologspesialist hildegun.selle@sshf.no
8 Agder Arendal Ingrid Seim Psykologspesialist ingrid.seim@outlook.com
9 Agder Vennesla Jette Hartmann Psykolog gilbjerg@online.no
10 Agder Kristiansand Jorunn H. Haga Klinisk pedagog / rådgiver jorhaga@online.no
Fylke Kommune Fornavn Etternavn Yrke E-post Sert. barn & ungdom