Terapeuter

Her finner du en oversikt over sertifiserte EMDR-terapeuter i Norge.
Skriv inn fylke eller sted i søkefeltet for å finne en EMDR-terapeut i nærheten av deg. Du kan også bla i listen under.

Terapeuter mai 2021

wdt_ID Agder Anne-Lene Brattvåg Barne- og ungd. Psykiater ABUP, Pol. Klin. SSHF Kristiansand, Servicebokds 416 4604 Kr.Sand anne.lene.brattvag@sshf.no
1 Agder Barbara Hecht Psykologspesialist Tyskland Kontrapunktum@gmail.com
2 Agder Beate L. Fjermedal Psykolog Løkengården, Vesterled 15 4.876 Grimstad Psykolog.beate@l-fjermedal.com
3 Agder Birgit Lie Dr.med.spes. Samf.med.,overlege Poliklinikk for psykosomatikk og traumer, KPH, SSHF 4.604 Kr.Sand birgit.lie@sshf.no
4 Agder Eva Cecilie Orvin Overlege Østerkleiv 71 4.900 Tvedestrand eva.cecilie.orvin@sshf.no
5 Agder Evy Lind Psykologspesialist Holmenvn. 19 4.816 Kolbjørnsvik evylind@online.no
6 Agder Hildegun Selle Psykologspesialist Bronseveien 7 4.629 Kristiansand hildegun.selle@sshf.no
7 Agder Ingrid S. Høiland Psykolog Strengereid 4.810 Eydehavn ingrid.seim.hoiland@sshf.no
8 Agder Jette Hartmann Psykolog Åsvegen 31 4.700 Vennesla gilbjerg@online.no
9 Agder Jorunn H. Haga Klinisk pedagog / rådgiver Vigvollåsen 8 - 32 4.635 Kristiansand jorhaga@online.no
10 Agder Kristin Stokke Familieterapeut Lindhammeren nr. 9 4.625 Flekkerøy kristin.stokke@sshf.no
Agder Anne-Lene Brattvåg Barne- og ungd. Psykiater ABUP, Pol. Klin. SSHF Kristiansand, Servicebokds 416 4604 Kr.Sand anne.lene.brattvag@sshf.no