Terapeuter

Her finner du en oversikt over sertifiserte EMDR-terapeuter i Norge.
Skriv inn fylke eller sted i søkefeltet for å finne en EMDR-terapeut i nærheten av deg. Du kan også bla i listen under.

wdt_ID Fylke Terapeut Tittel Adresse Poststed E-post
1 Viken Agnes Aarre Psykologspesialist Ringstadbekkvn 11B Jar agnes.aarre@gmail.com
2 Viken Anette Svendsen Psykologspesialist Granliveien 26A Ski svendsen.anette@gmail.com
3 Viken Anette Thoresen Psykoterapeut - integrativ terapi Akershus Universitetssykehus HF, BUP Furuset Lørenskog anette.thoresen@ahus.no
4 Viken Anita Cecilie Buzzi Psykologspesialist Løkebergveien 25 Haslum acbuzzi@gmail.com
5 Viken Beatrix Nyttingnes Psykolog Fossveien 23A Langhus beatrix.nyttingnes@ahus.no
6 Viken Christine Blom Psykolog Bliksrudhagan 2 Hakadal cblomst@hotmail.com
7 Viken Doris Drews Spesialist i psykiatri Industrivegen, 25 Sørumsand dor_dr@hotmail.com
8 Viken Eline Hagvoll Trudvang Psykologspesialist Sandtaketvn 17 Haslum elineds@hotmail.com
9 Viken Erika Beata Thorkildsen Psykoterapeut Ringstabekkv. 15A Jar bea@se-terapi.no
10 Viken Eva Thompson Kvakestad Psykologspesialist Idrettsveien 26A Ski eva.kvakestad@gmail.com