Terapeuter

Her finner du en oversikt over sertifiserte EMDR-terapeuter i Norge.
Sist oppdatert 27. mai 2024.

wdt_ID wdt_created_by wdt_created_at wdt_last_edited_by wdt_last_edited_at Fylke Kommune Fornavn Etternavn Yrke E-post
1 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Anne-Lene Brattvåg Barne- og ungd. Psykiater anne.lene.brattvag@sshf.no
2 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Tyskland Barbara Hecht Psykologspesialist Kontrapunktum@gmail.com
3 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Grimstad Beate L. Fjermedal Psykolog Psykolog.beate@l-fjermedal.com
4 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Birgit Lie Dr.med.spes. Samf.med.,overlege birgit.lie@sshf.no
5 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Tvedestrand Eva Cecilie Orvin Overlege eva.cecilie.orvin@sshf.no
6 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kolbjørnsvik Evy Lind Psykologspesialist evylind@online.no
7 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Hildegun Selle Psykologspesialist hildegun.selle@sshf.no
8 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Arendal Ingrid Seim Psykologspesialist ingrid.seim@outlook.com
9 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Vennesla Jette Hartmann Psykolog gilbjerg@online.no
10 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Jorunn H. Haga Klinisk pedagog / rådgiver jorhaga@online.no
11 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Flekkerøy Kristin Stokke Familieterapeut kristin.stokke@sshf.no
12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Farsund Lillian Holm Jacobsen Psykologspesialist lillianja@gmail.com
13 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Marius Peersen Psykolog marius.peersen@atv-stifelsen.no
14 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Mette Marit Laading psykoterapeut mette@laading.net
15 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Mandal Roy Madsen Klinisk Sosionom roy.madsen@sshf.no
16 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Grimstad Tone Nathalie Meberg Psykologspesialist tone@mebergmail.no
17 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kristiansand Trude Darsho Lindø Seniorrådgiver trude.lindoe@gmail.com
18 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Agder Kolbjørnsvik Øydis Vevik Psykologspesialist oydis@atv-stiftelsen.no
19 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Færøyene Torshavn Kári Leivsson Spesialist i Klinisk Psykologi kari@sal.fo
20 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Færøyene Torshavn Kathrina Lindenskov Holm Psykologspesialist kljoensen@gmail.com
21 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Færøyene Torshavn Rannvà Biskopstø aut.psykolog rannva@sal.fo
22 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Aurdal Anita Nygjerde Kompen Sykepleier famkompen@hotmail.com
23 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Romedal Ann Elisabeth Olsen Klinisk sosionom betha79@gmail.com
24 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Ringsaker Anne Skyberg Røseng Psyk.spl anneskyr@gmail.com
25 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Hamar Anne Wågen Nyhus Psyk. Spl og Dipl gruppeanalytiker
26 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Brøttum Anne Lise Opdahl Klinisk pedagog & familieterapeut anne.lise.opdahl@sykehuset-innlandet.no
27 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Gjøvik Bror Walderhaug Gestaltterapeut brorwald@online.no
28 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Elverum Eirin Valerie Kårevik Psykiatrisk sykepleier Eirin.karevik@friskstiftelsen.no
29 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Lena Elin Bredesen Psykolog
30 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Elverum Hanne Cathrine Svalheim Psykiatrisk sykepleier hanne-svalheim@hotmail.com
31 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Otta Heidi Sletten Klinisk terapeut hei-sle@online.no
32 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Otta Helén Jensen Sosionom helen.jensen@bufetat.no
33 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Lillehammer Bjørn Leine SpesialSykepleier b-le2@online.no
34 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Raufoss Henning Karlsen Spesialsykepleier henning.karlsen@sykehuset-innlandet.no
35 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Gjøvik Hilde Myrvoll Psykologspesialist,Klinisk Psykologi myrvoll@psykspes.no
36 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Hamar Hilde Sandegren Psykologspesialist sandegrenhillde@gmail.com
37 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Gjøvik Ingrid Narmo Nordhagen Mijøterapeut ingridnarmonordhagen@gmail.com
38 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Reinsvoll Ingrid W Tcheshmedijev Miljøterapeut Ingridwig@hotmail.com
39 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Hamar Kamilla Spangsberg Kristensen Psykolog mils3@hotmail.com
40 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Kongsvinger Kári Kunze-Høydahl Psykologspesialist britta.kunze@gmx.net
41 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Tynset Kari G. Evensmoen Klinisk Sosionom karige.52@gmail.com
42 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Hamar Kristin Haugholt Psykolog kristinhaugholt@hotmail.com
43 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Lillehammer Mari Anne Botheim Psyk.spl mari.anne.botheim@gmail.com
44 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Gjøvik Marianne Strand Psykologspesialist marianne.strand@sykehuset-innlandet.no
45 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Hunndalen Marta Sambor Follinglo Psykologspesialist Marta.Sambor.Follinglo@sykehuset-innlandet.no
46 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Dokka Marthe Nordberg Psykolog marthe_noi@hotmail.com
47 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Elverum Morten Furuseth Spesialsykepleier mortenfuruz@gmail.com
48 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Stange Ole Christer Lund Psykologspesialist oclund@hotmail.com
49 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Eina Reidun Tollefsrud Bergersen Psykiatrisk sykepleier reidun.tollefsrud.bergersen@sykehuset-innlandet.no
50 pikselpusher 27.05.2024 10:12 pikselpusher 27.05.2024 10:12 Innlandet Gjøvik Rita Solheim Psykiatrisk sykepleier rita.solheim@hotmail.com