Veiledere

Veiledningen er en del av Grunnutdanningen i EMDR.

Veiledning gies av veiledere som er godkjent av EMDR Norge. Foreløbig er det 16 godkjente veiledere her i landet. Vi arbeider med å utdanne flere.

Bergen

Thor Ove Asbjørnsen / thor.ove.asbjornsen@fanapsykoterapisenter.no
Arne Blindheim / ar-blind@online.no
Hilde Marie Osen / hilde.marie.osen@fanapsykoterapisenter.no

Bodø

Ruth Aandal-Herseth / ruth.aandal-herseth@nordlandssykehuset.no

Gjøvik

Hilde Myrvoll / myrvoll@psykspes.no

Hamar

Pål Vegard Hagen / palvegardhagen@gmail.com

Kristiansand

Hildegun Selle / Hildegun.Selle@sshf.no

Oslo

Wenche Fjeldstad / wenchefjeldstad@hotmail.com
Marianne Jakobsen / marianne.jakobsen@nkvts.unirand.no
Harald Janson / harald@dromtest.no
Einar Jenssen / jenssen@blueyonder.co.uk
Hanne Kristine Haarseth Moe (Son/Oslo) / hanne.kristine@humanfactory.no

Røros

Bjørn Aasen / bjaasen@roros.net

Skien

Karen Rasmussen / karras@sthf.no

Stjørdal

Mette Perly Uthus / metteputhus@gmail.com

Stavanger

Petter Brabec / pbra@sus.no

Trondheim

Janne Amundsen / janne@janneamundsen.no
Trude Auren / trude.auren@stolav.no
Savita Dalsbø / ansavida@online.no
Gunilla Klensmeden Fosse / gunilla.fosse@ntnu.no
Kathrine Lorentz / kalor@online.no

Færøyene

Kári (Kåre) Leivsson / kari@psykolog.fo

I tillegg er det en kandidat i opplæringsprogrammet for veiledere som gir noen gratis veiledningstimer. Disse teller ikke som en del av de 2 x 20 timene i grunnutdanningen, men kan jo være et nyttig faglig supplement:

Hilde Marie Osen (Bergen) / hilde.marie.osen@fanapsykoterapisenter.no

Kurs og sertifisering

Kontakt oss

Du kommer enklest i kontakt med oss ved å sende en e-post.